Autronic kancelářská židle KA-V606 RED – pohodlný a moderní design!

Kancelářská židle KA-V606 RED od společnosti Autronic je kancelářská židle, kterou každý správný hráč musí mít! Herní design, který nemá konkurenci, je tím největším lákadlem. Židle je potažená černo-červenou látkou se stylovým šedým prošitím sedáku i opěráku.

Herní design s průřezovými otvory v opěráku z černého plastu

Závodnímu designu přidají i dva průřezové otvory v opěráku z černého plastu. Na maximálním pohodlí při herních výkonech Vám přidají i polštářky v bederní oblasti a pod hlavou, které lze libovolně odepnout. Ruce si můžete pohodlně opřít o výškově nastavitelné a polohovací područky z měkčeného plastu.

Tato židle je výškově nastavitelná, s houpacím mechanismem, se samostatně polohovatelným opěrákem a předním šroubem upravujícím tuhost pohupu. Židle má také tvrzený plastový kříž černé barvy s červenými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je až 130 kg.

Šířka (cm), Hloubka (cm), Výška (cm)

Parametry kancelářské židle KA-V606 RED jsou následující:

Šířka: 67 cm

Hloubka: 64 cm

Výška: 125-135 cm

Šířka sedu: 52 cm

Hloubka sedu: 46 cm

Výška sedu: 45-55 cm

Nosnost: 130 kg

Demontované: Ano

Područky: Ano

Typ područky: Polohovací

Kříž: Plastový

Mechanismus: Houpací

Výškově nastavitelné: Ano

Kolečka: Plastová

Opěrka hlavy: Ne

Bederní opěrka: Ne

Pokud si tuto kancelářskou židli nechcete skládat sami, nabízíme i možnost smontování. Nezapomeňte si před použitím pročíst návod na použití.

Moderní design se stylovými detaily

Autronic kancelářská židle KA-V606 RED je kancelářská židle, která okouzlí svými moderními tvary a stylovými detaily. Černo-červená látka se šedým prošitím dodává kancelářské židli jedinečný vzhled. Průřezové otvory v opěráku z černého plastu jsou nejen designovým prvkem, ale také snižují váhu židle a zlepšují její ventilaci.

Polštářky v bederní oblasti a pod hlavou jsou velmi pohodlné a přidávají na pohodlí během sedění. Výškově nastavitelné a polohovací područky z měkčeného plastu jsou snadno nastavitelné a zajišťují správnou polohu při práci s klávesnicí a myší.

Tvrzený plastový kříž černé barvy s červenými protiskluzovými prvky a plastovými kolečky vhodnými na koberce jsou zárukou stability a snadné