Bellatex Froté prostěradlo Kamilka – růžová barva pro dokonalou pohodu

Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku.

Pohodlné spaní je základem kvalitního života

Každý z nás tráví v průměru třetinu života v posteli. Je proto důležité, aby byla co nejpohodlnější. Samotné matrace a polštáře nestačí. Je nutné mít pod sebou kvalitní prostěradlo, které přinese ještě vyšší komfort spánku.

Froté prostěradlo – nejlepší volba pro chladné dny

V zimních měsících hledáme co nejlepší způsob, jak se zahřát. Froté prostěradlo se v tomto ohledu jeví jako ideální volba. Jejich větší tloušťka zajistí lepší izolaci proti chladu. Navíc, díky pružnosti se prostěradlo dokáže perfektně přizpůsobit tvaru matrace a není tak nebezpečí, že se nám bude sbírat do hrudek.

Bellatex Froté prostěradlo Kamilka - růžová barva pro dokonalou pohodu

Snadná údržba bez nutnosti žehlení

Jaké klady by to byly, kdybychom měli poté, co se nám povede dobře uspat a není co by rušilo náš klid, ještě bojovat s povlečením? To by se asi každý chtěl vyhnout. S froté prostěradlem to ale není problém. Tento druh povlečení se nemusí žehlit. Stačí ho vyprat a už se můžeme těšit na kvalitní spánek další večer.

Bellatex Froté prostěradlo Kamilka - růžová barva pro dokonalou pohodu

Moderní design a růžová barva

Kromě kvality je však důležitý i vzhled. Froté prostěradlo Kamilka od značky Bellatex se pyšní moderním designem. Růžová barva je velice ženská a může dodat do vaší ložnice tu správnou atmosféru. Prostěradlo má rozměr 120 x 200 cm a snadno se přizpůsobí většině matrací.

Bellatex Froté prostěradlo Kamilka - růžová barva pro dokonalou pohodu