Bílá plastová barová židle Kave Home Quinby 75 cm pro moderní interiéry

Vaše kuchyně či jídelna potřebuje nějaké nové zpestření? Co takhle investovat do moderní a stylové barové židle, která nejenže dokáže opticky oživit celkový dojem vašeho interiéru, ale bude mít také praktické využití? Pokud hledáte výrobek, který by splňoval oba tyto požadavky, bílá plastová barová židle Kave Home Quinby je tou pravou volbou.

Designová barová židle s unikátním zpracováním

Tato barová židle se vyznačuje mnoha pozoruhodnými designovými prvky. Jeden z nich je plastový perforovaný sedák, který poskytuje dostatečnou podporu pro pohodlné posezení. Nejenže působí moderně, ale zároveň umožňuje dýchat vaší kůži, díky čemuž se vyvarujete nepříjemnému pocení.

Kovová podnož je vybavena specifickým tvarem, který není obvyklý pro běžné židle. Toto řešení přináší jedinečný look, který dokáže výrazně zvýraznit celkový vzhled interiéru. Tento designový prvek především oceníte v moderním a minimalistickém stylu, ale Quinby se dokáže skvěle hodit i do jiných typů interiérů – například do takových, kde je nábytek laděn do industriálního ducha.

Bílá plastová barová židle Kave Home Quinby je kromě vzhledových kvalit vybavena také praktickým prvkem – podnožkou. Tento prvek dokáže zpříjemnit dlouhé chvíle, které strávíte posedáváním na barové židli. Podnožka vám totiž dopřeje větší komfort a šetří tak vaše nohy od nežádoucího namáhání.

Jak čistit bílou plastovou barovou židli Kave Home Quinby?

Abyste si co nejdéle užívali krásný vzhled a funkčnost bílé plastové barové židle Kave Home Quinby, měli byste se k ní postarat s dostatečnou péčí. Pro čištění doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. S těmito prostředky dokážete úspěšně odstranit jakékoliv nečistoty a zabránit tak jejich přilepení k plastovému povrchu.

Důležité je také mít na paměti, že nikdy byste neměli používat agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Ty by mohly způsobit poškození povrchu a tím pádem by se snížila jak jeho estetická hodnota, tak i jeho funkčnost.

Přestože je tato barová židle už z přírody odolná vůči vlhkosti a korozi, stále je dobré dávat pozor při zvlášť intenzivním a opakovaném vystavení těmto faktorům. Pokud budete zacházet se židlí s dostatečnou opatrností a péčí, budete z ní mít mnoho radostí po mnoho let.

Chcete být majitelem této unikátní a skvěle designované barové židle? Navštivte náš e-shop a objednejte si ji ještě dnes. Budete se s ní cítit jako v moderním a stylovém interiéru!