Bílý koberec s puntíky Universal Norge o velikosti 160 x 230 cm


Koberce Universal vás budou bavit!

Tyhle kousky se rázem stanou dominantou vašeho bydlení. Nejen, že ochrání nohy před zimou, ale dají celé místnosti novou tvář. Bílý koberec s puntíky Universal Norge rozměru 160 x 230 cm je ideální pro každý interiér, kde hledáte elegantní prvek s moderním designem. Díky své velikosti pokryje velkou plochu, a přitom působí lehkým dojmem.

Navíc jsou vlákna tohoto koberce ošetřena speciální technologií heatset.

Což je tepelná úprava, která zajišťuje zbytnění vláken a jejich zvýšenou odolnost a prodlouženou životnost. Tento bílý koberec s puntíky Universal Norge vám tak vydrží dlouho a bez znatelného opotřebení. Je vhodný pro různé místnosti domácnosti, od obývacího pokoje přes ložnici až po dětský pokojíček. Díky jemnému povrchu se na něm nezadržuje prach a špína, takže jeho údržba bude snadná.

Bílý koberec s puntíky Universal Norge

Koupíte ho online na stránkách VelkýNábytek.cz za atraktivní cenu. Stejně jako všechny ostatní výrobky z naší nabídky, i tento koberec se pyšní vysokou kvalitou materiálů a funkčností. Navíc si můžete u každého zboží přečíst zpětnou vazbu od našich spokojených zákazníků. Při nákupu koberce Universal vás příjemně překvapíme nejen kvalitou, ale také rychlým servisem a individuálním přístupem.