Eka Lavice Monet – moderní design i fialová barva látky Trinity!

Eka Lavice Monet je jedinečný kus nábytku, který vyniká moderním designem a krásnou barvou látky Trinity. Lavice je skvělým doplňkem do každého interiéru a může posloužit jako sedací souprava v obývacím pokoji, do ložnice nebo třeba na chodbu.

Prošívaný sedák a odolný materiál Cassablanca

Zvláštností této lavice je prošívaný sedák. Každá prošívka vytváří atraktivní vzor, díky čemuž je lavice velmi osobitá a neotřelá. Sedák je navíc velmi pohodlný a dokáže potěšit i ty nejnáročnější klienty. Lavice pak končí odolným materiálem Cassablanca!

Cassablanca je homogenní se silnou strukturou. Výhody toho materiálu jsou vysoce odolné proti poškození, snadno se čistí, májí dobrou pružnost, prodyšnost a jednoduchá vazba vláken – vynikající tkanina pro čalouněný nábytek.

Jednoduchá montáž

Při koupi Eka Lavice Monet se nemusíte bát složité montáže. Balení obsahuje jasné pokyny a nástroje, součásti a šrouby potřebné pro vlastní montáž, což je velmi jednoduché. Pokud máte problém, můžete využít i zdarma stáhnutelnou montážní příručku na stránkách bestnabytek.cz.

Při objednávce Eka Lavice Monet si můžete vybrat ze široké nabídky barev látek Trinity. Například krásná fialová barva z kolekce 2311 je velmi přitažlivá a dokáže udělat z vaší obývací nebo ložnice výrazný prvek.

Eka Lavice Monet - moderní design i fialová barva látky Trinity!