Faro – Bavlněný ručník Aqua v hnědém provedení, rozměry 50×100 cm


Měkký, savý a antialergický ručník vyrobený výhradně z bavlny

Ručník z kolekce Aqua v hnědé barvě je vyrobený z vysoce kvalitní bavlny. Materiál je antialergický, prodyšný, zajišťuje vysokou savost a měkkost. Ručník neztrácí svou kvalitu ani při dlouhodobém používání.

Tento produkt určitě splní vaše očekávání. Bavlněný ručník Aqua je jednoduchý, ale velmi elegantní a jako takový dokáže skvěle doplnit každou koupelnu. Bavlněný froté dodává ručníku na savosti a jemnosti. Bavlna, ze které je ručník vyroben, je ze 100% přírodního materiálu, což garantuje kvalitu a vysokou míru hygieny.

Příznivý dopad na vaši kůži

Dankovi, že je vyroben z přírodních materiálů, můžete být jisti tím, že váš bavlněný ručník Aqua nebude podráždění vaší pokožku. Na rozdíl například od ručníků ze syntetických materiálů, nebudete podráždění podráždění a svědění, protože bavlna je hypoalergenní.

Chovy a údržba

Produkt se má prát při maximální teplotě 60℃ a žehlit při maximální teplotě 200℃. Sušení by mělo být provedeno při nízkých otáčkách. Pokud je potřeba je možné použít chemickou čistírnu, ale je třeba se vyvarovat chloru.

Výhody produktu

– Materiál: 100% bavlna, froté
– Barva: Hnědá
– Velikost: 50×100 cm
– Savý, antialergický a jemný
– Neztrácí kvalitu ani při dlouhodobém používání

Pojďte a prohlédněte si i další produkty z kolekce Aqua na našem webu.

Faro - Bavlněný ručník Aqua v hnědém provedení
Faro - Bavlněný ručník Aqua v hnědém provedení

Závěr

Chcete-li měkký, savý a antialergický ručník do vaší koupelny, Faro – Bavlněný ručník Aqua je nejlepší volbou. Jeho rozměry jsou 50×100 cm, ale můžeme vám zaručit, že dokonale doplní každou koupelnu bez ohledu na její velikost. Bavlna je samozřejmě hypoalergenní a díky tomu se vyvarujeme podráždění a svědění pokožky. Výrobek se snadno spotřebovává a výrobce nabízí i další produkty ze stejné řady.