HALMAR Designová židle Clorissa: tmavě zelená krása pro interiér

Moderní designová židle Clorissa je nejenom velmi pohodlná, ale díky svému designu bude i zajímavým prvkem každého interiéru. Židle je čalouněná kvalitní sametovou látkou v tmavě zelené barvě. Stabilitu židle zajistí pevná podnož z práškově lakované oceli v černé barvě.

HALMAR Designová židle Clorissa: tmavě zelená krása pro interiér

Vyberte si z dalších designových židlí ze série Clorissa

Židle Clorissa není jedinou možností. Pokud hledáte další inspiraci pro výběr designové židle, určitě se podívejte i na další kousky ze série Clorissa.

Další designové židle ze série Clorissa

Designová židle není jen krásný a praktický kus nábytku. Může být také jedním z nejvýraznějších prvků v interiéru. Proto je důležité vybírat s citem a investovat do kvalitních materiálů, které zajistí, že se budete cítit pohodlně a v luxusu.

Židle Clorissa je vyrobena z kvalitních materiálů – tkaniny a práškově lakované oceli. Díky tomu je nejen pohodlná, ale také velmi stabilní. Šířka židle činí 50 cm, hloubka 58 cm, výška křesla 84 cm a výška sedu 48 cm. Váží pouze 7,3 kg.

Moderní designová židle Clorissa je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitu, komfort a zároveň stylový doplněk svého interiéru.

Přejít na nákup

Pokud vás židle Clorissa zaujala, můžete si ji zakoupit na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/halmar-designova-zidle-clorissa-tmave-zelena.