Jak využít nízké police v bytě a domácnosti?


Nízké police jsou často podceňovaným prvkem v zařízení interiéru. Mnoho lidí si myslí, že jsou příliš malé a nepraktické, ale opak je pravdou. Pokud je umístíte na správné místo a využijete je správně, mohou se stát velmi užitečným prvkem vašeho bytu nebo domácnosti.

1. Využijte je jako dekoraci

Nízké police mohou být skvělým místem pro umístění dekorativních předmětů, jako jsou vázy, sošky, knihy nebo květiny. Pokud je umístíte na správné místo, mohou se stát skvělým doplňkem vašeho interiéru. Pro zvýraznění dekorativních předmětů můžete použít i osvětlení.

2. Využijte je jako úložné prostory

Nízké police mohou být skvělým místem pro uložení různých věcí, jako jsou knihy, časopisy, hračky nebo dokonce i oblečení. Pokud máte malý byt, mohou být nízké police skvělým řešením pro úložné prostory, které nezabírají příliš mnoho místa.

3. Využijte je jako oddělovače prostoru

Nízké police mohou být skvělým způsobem, jak oddělit různé části vašeho bytu nebo domácnosti. Pokud máte například otevřený obývací pokoj spojený s jídelnou, můžete umístit nízké police jako oddělovač mezi těmito dvěma místnostmi. Tím vytvoříte jasně definované prostory, které budou mít každý svůj účel.

Využití nízkých poliček je tedy velmi rozmanité a záleží jen na vás, jak je využijete. Pokud hledáte inspiraci, navštivte awashopbrno.cz, kde najdete širokou nabídku nízkých poliček a dalších doplňků pro váš interiér.