Kakaový oválný ubrus AmeliaHome GAIA o rozměrech 110×140 cm


Designový doplněk pro Vaši jídelnu

Oválný ubrus AmeliaHome GAIA je ušitý ze 100% polyesteru s gramáží 150g/m2. Díky povrchové úpravě odolné vůči skvrnám a díky elegantnímu rostlinnému vzoru bude ubrus nejen chránit Váš stůl, ale stane se také vkusným designovým doplňkem, který pozvedne stolování na vyšší úroveň a zútulní každý interiér.

Kakaový oválný ubrus AmeliaHome GAIA má rozměry 110×140 cm, což ho činí vhodným pro menší i větší stoly. Jeho barva dokonale ladí s ořechovým odstínem dřeva, ale nebudete mít problém ho sladit s jakýmkoli interiérem.

Specifikace produktu

Materiál: 100% polyester

Gramáž: 150g/m2

Barva: kakaová

Tvar: oválný

Kolekce: GAIA

Výrobce: AmeliaHome

Nyní máte možnost si koupit kakaový oválný ubrus AmeliaHome GAIA a doplnit tak vaši jídelnu do luxusní podoby.

Další produkty ze série AmeliaHome GAIA

Naše kolekce AmeliaHome GAIA obsahuje i další zajímavé produkty. Pokud máte zájem, podívejte se na naše nabídky a zkombinujte produkty dle vašeho vkusu.

Doporučení

Další důležitou informací je péče o náš produkt. Ubrus AmeliaHome GAIA se doporučuje prát při teplotě do 30°C, nesmí se bělit a nesušit v sušičce. Pokud se rozhodnete ubrus žehlit, tak při teplotě do 150°C.

AmeliaHome GAIA

Věříme, že kakaový oválný ubrus AmeliaHome GAIA pro vás bude krásným a praktickým doplňkem na váš stůl. Nezapomeňte si prohlédnout naše další produkty a neváhejte nás kontaktovat pro další informace či dotazy.