Masivní komoda KYSON z borovice


Komoda materiál masiv borovice, lakované provedení

S neustálými změnami módních trendů se plní i náš šatník, ale skříně bohužel nejsou nafukovací, a tak nám po pár letech přestanou stačit. Pokud nechcete zaplnit celý prostor vysokými skříněmi, doporučujeme vám praktickou komodu či prádelník.

Prádelník v provedení masiv borovice vám nechá prostor pro obrázky na stěnách i dekorace postavené na jeho ploše. Prádelník obsahuje dvě úzké a tři široké zásuvky s kovovými pojezdy.

Komoda KYSON v bílém prostředí

Do malých zásuvek uložíte spodní prádlo a do širších pak trička i tepláky. Praktický prádelník zajisté ocení i maminky malých dětí, úložný prostor postavený u dětské postýlky se bude vždy hodit. Mějte své prádlo přehledně uspořádané a nechte vaše skříně dýchat, přeplněný šatník totiž není vůbec trendy.


Specifikace produktu:

  • Materiál: Masiv borovice
  • Provedení: Lakované
  • Počet zásuvek: 2 úzké a 3 široké
  • Hloubka zásuvky: 32,5 cm
  • Rozměry: 79 x 40 x 75 (š x h x v)
  • Obsah balení: KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 x 17 x 82 cm)

Komoda KYSON - detail zásuvky

Jedině masivní borovice poskytuje takovou životnost a stabilitu, abyste mohli využít jeho funkčnost plně a dlouhodobě.

Nenechte se omezovat nedostatkem úložného prostoru. S komodou KYSON získáte nejen praktický kus nábytku, ale zároveň i skvělý dekorativní prvek.

Investujte do kvalitního nábytku

Čím více se díváme na světové trendy nábytku a designu, tím více jsme přesvědčeni o tom, že základem všeho je kvalitní materiál a funkčnost výrobku. Masivní nábytek nás okouzlí svou životností a možnostmi využití. Investujte do kvality a dopřejte si komodu KYSON, která vám bude skvělým společníkem na mnoho let dopředu.

Pojďte si pro ni na stránky Esrom.cz a vyberte si z široké nabídky produktů právě tu pravou pro vás.

Komoda KYSON