Maxi postel z masivu Adam s roštem zdarma – barva ořech, rozměr 120 x 200 cm


Nová postel z masivu borovice o síle 26 mm

Postele se stávají neodmyslitelnou součástí našich domovů. Když si chceme po náročném dni odpočinout a nabrat energii na další den, máme k tomu nejlepší podmínky právě v naší posteli. Proto je důležité mít kvalitní postel, která nám bude poskytovat nejen komfort při spaní, ale zároveň se bude dobře vyjímat v celkovém designu naší ložnice.

Postele z masivu borovice jsou to, co bychom mohli nazvat ideálním řešením. Jsou totiž jak pevné, tak odolné a zároveň vypadají skvěle. Masiv borovice patří mezi nejodolnější dřeva a právě z tohoto důvodu naše Maxi postel z masivu Adam je ideální volbou.

Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem

Lakuje se dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem? To zní skvěle! A přesně takový lak se používá i na postely z masivu borovice. Lak, který se používá na naše postele, nepoškodí naše zdraví ani životní prostředí, což je dnes velmi důležité.

Postel vypadá dokonale a zachovává si svou původní strukturu

Naše postel má nejen výborné vlastnosti, ale zároveň také skvělý vzhled. Důležitou roli hraje také to, že si zachovává svou původní strukturu po dokončení celého procesu výroby. Postel tak nejen bude působit velmi esteticky, ale bude také dokonale sloužit svému účelu.

Postele v barevných provedeních olše, dub a ořech, jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem

Každý z nás má své vlastní představy o tom, jak by měla naše postel vypadat. Proto nabízíme postele v barevných provedeních olše, dub a ořech. Všechny varianty jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem.

Postele jsou pevné a stabilní

Při koupi postele máme vždy na mysli pevnost a stabilitu. Naše patří právě mezi tyto kvalitní a pevné postele. Navíc si můžeme být jisti, že postel si zachová svou stabilitu i po mnoha letech používání.

Nositnost postele je 120 kg

Každá postel by měla mít dostatečnou nosnost. Naše postele mají nosnost 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg. To je velká výhoda pro ty