Nástěnné venkovní svítidlo Duero od Trio s výškou 33 cm

Rádi byste své zahradě, terase a balkonu dali trochu toho světla? Porozhlédněte se po svítidlech značky Trio. Jsou přímo určena k venkovnímu použití, takže odolná a rozhodně se nemusíte bát děšťů.

Svítidlo Duero je jednou z mnoha možností, které vám Trio nabízí. Tento model má výšku 33 cm a hodí se tedy i na menší prostory. Jeho nastěnná instalace je velmi jednoduchá a návod k obsluze vám s tím pomůže.

Nástěnné venkovní svítidlo Duero od Trio s výškou 33 cm

Kvalita a pevnost materiálů, ze kterých je svítidlo vyrobeno, je samozřejmostí. Také design se bude skvěle hodit ke všem druhům zahradních posezení. Ať už preferujete nátěr ve stříbrné nebo hnědé barvě, svítidlo Duero vám nabízí obě varianty.

Také sílu světelného zdroje si můžete přizpůsobit dle svých potřeb. Maximální výkon činí 60 wattů a světlo může být buď příjemně teplé nebo studené.

Využití svítidla Duero

Svítidlo Duero je opravdu univerzální. Můžete ho použít na terase ke svícení při grilování nebo k pitvornému papírování se svými dětmi. Na zahradě si zase užijete příjemné letní večery s přáteli. Také lze svítidlo umístit na balkon, kde dodáte svému bytu moderní look.

Při instalaci svítidla do exteriéru samozřejmě pamatujte na to, aby byla elektroinstalace kvalitní a byla zabezpečena proti vlhkosti.

Ilustrační obrázek nástěnného venkovního svítidla Duero od Trio

Nenechte si ujít velkou slevu! V tuto chvíli je nástěnné venkovní svítidlo Duero od Trio v akci a můžete ho pořídit již za 829 Kč. Klikněte sem pro více informací o produktu na nabytekhned.cz.