Nový náhradní manžel Trevlig od 4Home Relaxačního polštáře, velikost 55×180 cm


Užijte si v posteli maximální pohodlí

Náhradní manžel Trevlig od 4Home Relaxačního polštáře je ideální řešení pro každého, kdo touží po maximálním pohodlí v posteli. Polštář se dá skvěle použít jako objímací nebo opěradlo, a proto oceníte jeho přítomnost nejen když se cítíte osamělí, ale i když potřebujete pohodlnou oporu při spánku na boku.

Pro zdravý spánek

Náhradní manžel Trevlig oceníte také v situacích, kdy máte potíže s kyčlemi, bolestmi zad nebo jste těhotná. Jeho ergonomický tvar vám poskytne optimální oporu a umožní vám získat kvalitní a zdravý spánek.

Relaxační polštář pro neomezené využití

Tento relaxační polštář nebude vázán jen na ložnici, ale oceníte ho také na zahradě, při relaxaci, čtení nebo sledování televize.

Vhodný pro alergiky

Polštář má výplň z dutého vlákna, což ho činí vhodným i pro lidi s alergiemi. Vzdušný povlak zajistí vynikající prodyšnost a díky zipovému uzávěru a možnosti sundání také snadnou údržbu.

Nepoužitelný zip na regulaci vnitřní výplně

Je nutné zmínit, že náhradní manžel Trevlig nemá zip pro regulování vnitřní výplně.

Kde najdete povlaky na tento relaxační polštář

Chcete-li stále udržovat vaše povlaky na 4Home Relaxační polštář Náhradní manžel jako nové, můžete si je koupit na této stránce (https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/4home-relaxacni-polstar-nahradni-manzel-trevlig-55-x-180-cm) a snadno je vyměnit.

Náhradní manžel Trevlig