Přírodní dřevěná židle Somcasa Rina s šedým sedákem: Elegantní a pohodlný kousek do vaší jídelny!

Kaučukové dřevo, doplněné na první pohled pohodlným sedákem, který přímo vybízí k posezení, taková je jídelní židle Rina. Díky širokému opěradlu zad je navíc také velmi pohodlná, a to jak na vydatný oběd, tak na schůzku v kanceláři. Kvůli svému jednoduchému vzhledu se skvěle hodí jak do klasického, tak do moderního interiéru.

Příjemný pocit pohodlí

Na co si u Riny můžete najít řádně pohodlí?

V první řadě to je měkká polstrování na sedáku i opěradle. Díky nim nebudete mít problém s proleženým zadkem ani s bolestmi v zádech. K trvanlivosti přispívá i přírodní dřevo, které se snadno udržuje a k jehož prodyšnosti se vaše tělo jen zřídka dostane a bude mít příjemný pocit.

Ten navíc umocní široká opěrka pro záda. Její jednoduchý, ale efektivní design dokonale podporuje páteř v přirozené pozici, takže si můžete u Riny sedět celé hodiny bez únavy a fyzických potíží.

Stylový design i šikovný rozměr

A co na samotný vzhled Riny?

Židlí se snadno zamilujete hned na první pohled. Pevné kaučukové dřevo jí dodává pevnost a dlouhou životnost. Své draze vykoupené dřevěné prvky budete moci ukázat díky sítotisku na podnoží a díky povrchové úpravě budete mít pocit, že je Rina vyrobena na míru.

Židle má ideální rozměry 47x55x87 cm s výškou sedáku 48 cm a výškou opěradla 39 cm. Stylový design s dotykem moderny nejlépe doplníte decentním stolkem a jemnou světelnou atmosférou. Pak si můžete Riny vychutnat na celou hodinu, večeři nebo jen při každodenních povinnostech v domácí kanceláři.

Abyste si židli zamilovali i co se týče ceny, doporučujeme návštěvu internetového obchodu Nábytek pro život, kde ji můžete pořídit za skvělou cenu.

Jídelní koutek

Závěrem

Přírodní dřevěná židle Rina se šedým sedákem je ideální řešení nejen pro vaši jídelnu, ale i pro každou kancelář, kde hledáte pohodlné a pevné sezení. Díky eleganci a všestrannosti se hodí do každého interiéru, jak klasického, tak moderního. Zkuste Rinu a uvidíte, že se o ni nebudete chtít vůbec dělit.

Interiér