Sprchová zástěna Walk-in 100×90 cm s jednoduchým designem a matným sklem

Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Tato moderní sprchová zástěna je perfektním řešením pro váš koupelnový prostor. Díky jednoduchému designu a matnému sklu bude sprchová zástěna skvěle ladit s celkovým interiérem vaší koupelny.

Easy Clean povrchová úprava

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Už nemusíte trávit celé hodiny čištěním sprchových dveří, stačí jednoduše použít běžný čisticí prostředek a zbytek vyřeší sama tato speciální povrchová úprava.

Kvalitní provedení

Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Tento produkt je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují pevnost i dlouhou životnost. Pevný systém sprchových dveří vám navíc zajistí bezpečné používání bez ohrožení vašeho zdraví. Sprchovou zástěnu lze pořídit jak v levé tak i v pravé orientaci podle vašich konkrétních požadavků.

Koupě na VelkýNábytek.cz

Nakupovat sprchové zástěny na VelkýNábytek.cz je snadné a pohodlné. Navíc se zde můžete spolehnout na vysokou kvalitu produktů, rychlé dodání a skvělou zákaznickou podporu. Přesvědčte se sami a nakupte si dnes ještě Sprchovou zástěnu Walk-in 100×90 cm s jednoduchým designem a matným sklem na VelkýNábytek.cz!

Sprchová zástěna Walk-in 100x90 cm s jednoduchým designem a matným sklem