Stropní svítidlo TooLight CARY 20 – skvělá volba pro osvětlení interiéru

Moderní stropní svítidlo Cary 20 je vyrobeno s maximálním zřetelem na detail. Pro jeho výrobu byla použita ocel a sklo té nejvyšší kvality. Materiály byly v průběhu výrobní fáze pokryty několikanásobnou vrstvou antistatického smaltu. Díky této technologii se stal povrch svítidla odolný proti poškrábání a jinému mechanickému poškození. V ocelových částech jsou otvory, které odvádějí přebytečné teplo, aby se svítidlo zbytečně nepřehřívalo.

Specifikace produktu:

Typ svítidla: stropní/visící

Série: Cary

Model: JDL-18

Patice: E27

Zdroj napájení: elektrická síť

Výrobce: TooLight

Svítidlo není dodáváno s žárovkou, takže si můžete vybrat takovou, která nejen esteticky odpovídá vašemu interiéru, ale také splňuje požadované parametry a zároveň šetří energii.

Stropní svítidlo TooLight CARY 20 může být skvělou volbou pro různé prostory, jako jsou například obývací pokoje, kanceláře nebo ložnice. Svítidlo vytváří pohodlné a příjemné světlo, které ideálně doplňuje interiér.

Chcete si toto stropní svítidlo pořídit? Navštivte naši webovou stránku a objednejte si ho ještě dnes!

Stropní svítidlo TooLight CARY 20

Toto svítidlo je součástí série stropních a visacích svítidel Cary od výrobce TooLight. Pokud si přejete stejný design i pro jiné prostory, můžete si vybrat z široké škály produktů této série.

Závěr: Stropní svítidlo TooLight CARY 20 je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají moderní a kvalitní osvětlení pro svůj interiér. Díky své precizní výrobě a použitým materiálům je toto svítidlo nejen estetickým doplňkem, ale také velmi funkčním a praktickým výrobkem.