Stylová rozkládací rohová pohovka Leon – Bobochic Paris pro levý roh


Nejlepší volba pro minimalistický obývací pokoj!

Kolekce pohovek Leon vás na první pohled zaujme svým jemným minimalistickým designem, který dodá vašemu obývacímu pokoji nadčasový nádech francouzské elegance.

Leon Bobochic Paris

Pohovka Leon je vyrobena francouzskou značkou Bobochic Paris z kvalitních materiálů v Evropě. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativity. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní.

Pohovka je ideálním řešením pro moderní bydlení. Díky svému rozkládacímu systému můžete využít pohodlné lůžko kdykoli, jakkoli. Zároveň pohovka poskytuje přidaný úložný prostor o rozměrech 131 x 59 x 23 cm.

Designová i praktická pohovka

Pohovka Leon je k dispozici ve dvou barvách – béžové a šedé. Jednoduché linie a detaily dodají vaší obývací místnosti jemný francouzský nádech.
Rozkládací systém pohovky je velmi jednoduchý, takže ji mohou bez problému použít i vaši hosté. Pohovku je také snadno rozložit a složit, proto není potřeba mít jiné lůžko navíc.

Rozkládací pohovka Leon Bobochic Paris

Navíc, když není rozložená, rohová pohovka Leon se hodí na relaxaci a odpočinek po delším dni.

Kvalitní výroba a materiály pro celoživotní použití.

Pohovka Leon Bobochic Paris je vyrobena z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek a také není nijak citlivý na znečištění. Pro snadnou údržbu jsou podešve obloženy neoprenovým speciálním materiálem a lze je tak snadno otřít.

Pohovka Leon Bobochic Paris

Navzdory svému jemnému designu je pohovka velmi pevná a odolná. Pořízení této pohovky je proto investicí do vašeho bydlení na mnoho let dopředu.

Závěrečné řádky

Nenechte si ujít tuto nevšední pohovku od značky Bobochic Paris, která vašemu obývacímu pokoji dodá jemné francouzské kouzlo. Rozkládací pohovka Leon je nejen pohodlnou volbou pro relaxaci, ale také velmi praktická díky svým úložným možnostem a rozkládacímu systému. Nakoupit ji můžete zde: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/rozkladaci-rohova-pohovka-levy-roh-leon-bobochic-paris-7.