Sušák na prádlo Addis 10M Slimline X Wing – praktické řešení pro domácnosti s minimem prostoru

Pozvěte si k sobě domů krále úklidu Addis. Uvidíte, že i takové sušení prádla zvládnete levou zadní díky tomuto sušáku. Díky protiskluzovým nohám ho lze umístit i do vany.

Britská značka Addis je již po mnoho desetiletí expertem na úklid a svými výrobky vám pomůže doma snadno udržet pořádek.

Vlastnosti sušáku

Sušák na prádlo Addis 10M Slimline X Wing je vyroben z kvalitních materiálů a nabízí praktická řešení pro domácnosti s minimem prostoru.

Protiskluzové nohy zajišťují stabilní umístění sušáku v každé vane a předcházejí tak nechtěnému skluzu a poškození vany.

Díky svému skládacímu designu lze sušák snadno uložit a není tak potřeba velké úložné prostoru.

Designové provedení sušáku

Sušák na prádlo Addis 10M Slimline X Wing má moderní a stylový vzhled, který se hodí do každé koupelny nebo prádelny.

Jeho slimline provedení a X Wing konstrukce pak umožňují sušit prádlo na co nejmenší ploše, což ocení hlavně majitelé menších bytů nebo domů s menší vybavenou koupelnou.

Objednejte si sušák na prádlo Addis 10M Slimline X Wing ještě dnes

Pokud hledáte praktický a stylový sušák na prádlo pro vaši domácnost, neváhejte a objednejte si sušák na prádlo Addis 10M Slimline X Wing.

Naše nabídka obsahuje nejlepší ceny a rychlé doručení přímo k vám domů. Navštivte náš e-shop na adrese www.skvelynabytek.cz a vyberte si sušák na prádlo Addis 10M Slimline X Wing ještě dnes.

Sušák na prádlo Addis 10M Slimline X Wing