Tmavě šedý koberec Universal Berna Liso – velikost 120 x 180 cm

Minimalismus ve spojení s pastelovými barvami. Koberce z kolekce Berna Liso jsou důkazem, že jednoduchost je někdy nejlepší stylová volba. Tento kousek vizuálně sjednotí místnost a lehce zapadne do různých druhů interiéru, od klasického, přes bohémský, až po glamour. Polyesterový povrch díky svému charakteristickému lesku navíc dodá dávku elegance a je zároveň velmi příjemný pro bosou nohu.

Přírodní materiál na spodní straně

Spodní strana je utkána z přírodní bavlny, která je známá prodyšností, pratelností a je rovněž vhodná pro alergiky, jelikož nezachytává prach.

Značka Universal dbá na udržitelnost

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací. Tmavě šedý koberec Universal Berna Liso tak není jen krásným doplňkem interiéru, ale také ekologicky šetrnou volbou.

Vhodný i na vyhřívané podlahy

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy. To znamená, že můžete plně využít pohodlí tepelného komfortu, aniž byste museli opustit své oblíbené místo na měkkém koberečku.

Tmavě šedý koberec Universal Berna Liso

Pokud hledáte stylovou a zároveň praktickou podlahu, sáhněte po tmavě šedém koberci Universal Berna Liso. S jeho rozměry 120 x 180 cm se hodí do menších prostor, ale zároveň je dostatečně velký na to, aby byl nosným prvkem prostoru. Barevně se hodí k téměř jakémukoliv interiéru a díky kvalitnímu materiálu vydrží dlouhou dobu. Neváhejte a učiňte svůj domov ještě příjemnějším zákoutím, kde se budete cítit skvěle.

Zde si můžete koupit tmavě šedý koberec Universal Berna Liso