Umyvadlová baterie Hansgrohe Metris – elegantní design a funkčnost bez podomítkového tělesa

Umyvadlová baterie Hansgrohe Metris

Páková podomítková umyvadlová baterie bez podomítkového tělesa

Umyvadlová baterie Hansgrohe Metris skvěle doplní moderní koupelnový interiér. Její elegantní design a funkcionalita z ní dělají velmi oblíbenou volbu zákazníků. Baterie se snadno ovládá pomocí páky, která je umístěna na stěně. Toto řešení je skvělé pro ty, kteří hledají minimalistické řešení, které nezabere příliš mnoho místa v koupelně.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Metris je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči korozivnímu působení vody. Chromové provedení baterie jí dává moderní a nadčasový vzhled. Tohle provedení se hodí pro různé druhy koupelnových interiérů. Baterii můžete snadno kombinovat s dalšími koupelnovými doplňky.

Moderní design

Průtok baterie je 5 litrů/minutu

Umyvadlová baterie Hansgrohe Metris je též velmi funkční. Její průtok je 5 litrů/minutu, což je dostatečné množství vody pro mytí rukou a obličeje. Tento průtok zaručuje to, že voda bude proudit dostatečně silně, aby se rychle vymyla z kůže a nezanechala na ní zbytky mýdla. Baterie je navíc velmi jednoduchá na instalaci. Nemusíte kvůli ní bourat stěnu či polohovat potrubí. Tohle řešení je skvělé pro ty, kteří nechtějí řešit složité instalační práce.

Pokud tedy hledáte designovou a dobře fungující baterii do koupelny, můžete se s klidným srdcem rozhodnout pro umyvadlovou baterii Hansgrohe Metris. Výrobce Hansgrohe je značkou, která je dlouhodobě známá svým technologickým a designovým přínosem na poli koupelnového vybavení. Neváhejte si ji pořídit!

Naše výrobky

Pro více informací o umyvadlové baterii Hansgrohe Metris navštivte odkaz na stránku našeho eshopu zde.