Vánoční věnec s jablíčky a mašlemi o průměru 35 cm

Ozdobný věnec ze zeleného chvojí bude pěknou dekorací na vstupních dveřích i do oken. Je vyrobený z umělého zeleného chvojí a doplněn červenými jablíčky, mašlemi, kuličkami a zelenými listy. Vhodný pro podzimní a zimní období.

Popis výrobku

Vánoční věnec s jablíčky a mašlemi má průměr 35 cm a skládá se z umělého zeleného chvojí a různých dekoračních prvků. Kromě červených jablíček a mašlí najdete na něm také zelené listy a kuličky. Všechny tyto prvky jsou pečlivě umístěny na věnci tak, aby vytvořily působivou dekoraci pro vaše domovní dveře nebo okna.

Protože je věnec vyrobený z umělého materiálu, nemusíte se bát o to, že by se postupem času začal kazit. Budete se na něj moci těšit každou zimu znovu a znovu.

Kde využít vánoční věnec s jablíčky a mašlemi?

Tento vánoční věnec s jablíčky a mašlemi o průměru 35 cm je vhodný nejen pro vánoční období, ale také pro podzim a zimu. Vhodně jej můžete umístit na vstupní dveře vašeho bytu nebo domu. Bude krásně oživovat váš vchod a potěší každého, kdo k vám zavítá.

Věnec ale nemusíte použít jen na vstupní dveře. Skvěle se bude vyjímat i na okně. Bude krásně prozářit váš byt a dodá mu sváteční atmosféru. Využít ho můžete také jako stolní dekoraci.

Kde zakoupit vánoční věnec s jablíčky a mašlemi?

můžete zakoupit na internetových stránkách www.nabyteklevneji.cz. Věnec si můžete objednat z pohodlí vašeho domova a bude vám doručen až domů.

Při nákupu na této stránce navíc můžete využít různé slevy a akce. Určitě se vyplatí zde hledat vánoční dekorace a dárky pro své blízké.

Vánoční věnec s jablíčky a mašlemi

Zdroj: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/vanocni-venec-zdobeny-jablicky-a-maslemi-35-cm