Vigan Mammoth EK1 – Revoluční kráječ potravin na elektřinu


Kvalitní elektrický kráječ potravin Vigan Mammoth EK1 se stabilní hliníkovou základnou je praktický a nenahraditelný kuchyňský pomocník v každé domácnosti. Jeho stabilní poloha na kuchyňské lince je zajištěna protiskluzovými silikonovými nožkami s perfektním přisátím k podkladu. Navíc se snadno čistí a údržba je velmi jednoduchá.

S touto kráječem potravin již nebudete muset trávit dlouhé hodiny nad krájením sýrů, masa, salámů, ovoce, zeleniny a dalších potravin. To vše díky přidaným dvěma odnímatelným krájecím kotoučům s průměrem 17 cm. Hladký nerezový kotouč je určen pro krájení sýrů, masa, salámů, ovoce a zeleniny. Zubatý nerezový kotouč s keramickým povrchem pak slouží k dokonalému nakrájení pečiva.

Zásadní vlastnosti a technické parametry Vigan Mammoth EK1:

  • Nastavitelná šířka řezu od 1 do 20 mm otočným regulátorem – s širokou škálou nastavení, získáte dokonalé řezy potravin v jakoukoliv tloušťku.
  • Odnímatelný posuvný podavač potravin s dorazem – zajišťuje bezpečné a snadné krájení potravin. Je navíc snadno ovladatelný a pohodlný pro každého uživatele.
  • Zásobník na nakrájené potraviny nebo drobky – bez obtíží nakrájejte velké množství potravin a uchopte je do zásobníku. Kráječ potravin Vigan Mammoth EK1 usnadní práci i s náročnými potravinami.
  • Přítlačný podavač potravin s ochranou prstů a trny proti nechtěnému posunu potravin při krájení – s tímto příslušenstvím budete mít během krájení potravin na očích jen pohodlí. Přítlačný podavač ochrání vaše prsty a zároveň zajistí jemné vedení potravin.
  • Úložný prostor pro napájecí kabel ve spodní části přístroje – zajišťuje pohodlné a bezpečné uložení napájecího kabelu po ukončení práce s kráječem potravin.
  • Příkon 160 W – díky této výkonnosti je krájení potravin rychlé a pohodlné.
  • Napájení 220-240 V ~ 50 / 60 Hz – kráječ potravin Vigan Mammoth EK1 patří mezi vysoce výkonné a moderní kuchyňské spotřebiče.

Vigan Mammoth EK1 je vyroben z kvalitních a odolných materiálů, které zaručují jeho dlouhodobou životnost a spolehlivost. Je navíc převážně kovové provedení, což poskytuje jeho robustnost a pevnost. Hmotnost netto bez obalu je 2,95 kg a hmotnost brutto s obalem je 3,45 kg. Jeho rozměry bez obalu jsou 341 x 240 x 242 mm (délka x šířka x výška) a s obalem jsou rozměry 350 x 260 x 250 mm (délka x šířka x výška).

Přibližte si tento skvělý kuchyňský pomocník na stránkách našeho e-shopu Nářadí-cz.cz ať už pro potřeby vaší kuchyně nebo