Zahradní houpačka Ingrid s moskytiérou – ideální relaxace v létě!


Výbava

Zahradní houpačka Ingrid s moskytiérou je stylový a elegantní kus nábytku, který zajišťuje pohodlnou a bezpečnou relaxaci. Její konstrukce je vyrobena z odolného materiálu, kterým je práškově lakovaná ocel, což zaručuje dlouhé používání bez nutnosti časté údržby.

Nastavitelná střecha vám umožní libovolně se přizpůsobit povětrnostním podmínkám. Měkké sedadlo a područky zvyšují komfort používání. Polyesterové sedátko je skvělé pro venkovní použití a také se snadno čistí. Součástí sady jsou také 2 další polštáře a police, na které můžete položit šikovné věci.

Nejlepší věcí na této zahradní houpačce je moskytiéra, která účinně chrání před hmyzem a umožňuje vám si pohodlně odpočinout a vychutnat si letní den.

Základní informace

  • Rozměry houpačky: 215 x 130 x 170 cm
  • Konstrukce: ocel
  • Materiál sedáku a opěráku: Polyester
  • Materiál zorníku: Polyester
  • Maximální nosnost: 300 kg
  • Další vybavení: Moskytiéra, 2 police, 2 dekorační polštáře

Vhodná pro každého

Tato módní a pohodlná houpačka bude ideální pro lidi, kteří oceňují styl, pohodlí a funkčnost. Jeho univerzální design se skvěle hodí do aranžmá v různých stylech. Tento kus nábytku bude ideální pro podřimování venku, čtení knihy nebo používání notebooku.

Zahradní houpačka Ingrid s moskytiérou je investicí do vašeho zdraví a pohody. Relaxace na této houpačce vám pomohou zbavit se stresu a zlepšit spánek. Navíc vám umožní vychutnat si přírodu bez obav ze svědění a bodnutí hmyzem.

Najděte si místo v zahradě, kde bude houpačka neustále přístupná a vytvořte si oázu klidu a relaxace pro sebe, rodinu a přátele.

Chcete si houpačku zakoupit? Navštivte prodejce zde a oceníte bezkonkurenční kvalitu a pohodlí, které vám tato houpačka poskytuje.

Zahradní houpačka Ingrid s moskytiérou