Zápustné umyvadlo Kaldewei Cono 3082 v alpské bílé barvě – bez přepadu s rozměry 120×50 cm (901806053001)


Máte plány na novou koupelnu nebo rekonstrukci té stávající?

Kvalitní koupelnové vybavení je důležité pro každodenní pohodlí a komfort. S vybráním správných prvků se můžete těšit na uklidňující a relaxační chvíle v krásném prostředí. Jedním z nejdůležitějších prvků v koupelně je určitě umyvadlo. A jestli právě hledáte to nejlepší, tak umyvadlo Kaldewei Cono 3082 by mohlo být tím, co potřebujete.

Tohle zápustné umyvadlo bez přepadu nabídne širokou plochu pro úklid, moderní design i snadné zacházení. Umyvadlo má rozměry 120×50 cm, výšku pouhých 1,4 cm a nepotřebuje žádný přepad, což usnadní jeho údržbu. Zároveň ale díky své destičkové struktuře zamezí vytváření nežádoucího „stojatého“ vody.

S jeho alpskou bílou barvou se snadno sladí s venkovním prostředím a dodá vaší koupelně unikátní a moderní vzhled. Kromě skvělého vzhledu Kaldewei Cono 3082 nabídne i vysokou kvalitu a odolnost, která mu zajistí dlouhou životnost.

Bezpečné a snadné použití

Toto umyvadlo je vyrobeno z kvalitní smaltované oceli, která je bezpečná a hygienická. Smaltovaná ocel totiž není citlivá na teplotní změny a zároveň odolává nejrůznějším účinkům, jako jsou například oděr, poškrábání, nebo dokonce i kyseliny.

Kaldewei Cono 3082 je navíc velmi snadné na údržbu. S povrchem, který se snadno čistí, se nemusíte nikdy obávat, že by umyvadlo nebylo perfektně čisté a hygienické.

Výhody pro instalaci tohoto umyvadla

Důležitou výhodou Kaldewei Cono 3082 je jeho univerzální použití. Toto umyvadlo lze snadno instalovat jak na klasický nástěnný odtok, tak i na podlahový sifon. To znamená, že si můžete vybrat takovou variantu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Umyvadlo nepotřebuje žádný přepad, což usnadňuje jeho instalaci i údržbu. Zároveň ale nabídne širokou plochu pro úklid, což je v koupelně velice důležité.

Závěr

Umyvadlo Kaldewei Cono 3082 v alpské bílé barvě je stvořeno pro ty, kteří si chtějí užít pohodlí a bezproblémovou funkci. Jeho moderní design, vysoká kvalita a snadná údržba ho činí jedním z nejlepších umyvadel na trhu. Díky jeho rozměrům se hodí do každé koupelny a dodá jí moderní vzhled.

Investice do dobrého koupelnového vybavení se rozhodně vyplatí, proto neváhejte a pořiďte si umyvadlo Kaldewei Cono 3082 pro vaší koupelnu!

Umyvadlo Kaldewei Cono 3082

Umyvadlo Kaldewei Cono 3082

Chcete si toto umyvadlo zakoupit? Pak neváhejte a navštivte stránky atcomplet.cz. V online obchodě najdete širokou nabídku koupelnového vybavení za ty nejlepší ceny na trhu.

Na stránce zboží navíc najdete popis produktu, rozměry, vlastnosti a jeho hlavní výhody. Zboží si můžete objednat online a přímo si ho nechat doručit až k vám domů.

Nepromeškejte možnost vybavit svou koupelnu tím nejlepším a pořiďte si zápustné umyvadlo Kaldewei Cono 3082 ještě dnes!

Odkaz na produkt