Znovuobjevte svůj interiér s elegantním zeleným vzorovaným oboustranným kobercem Narma Luke


Představení značky Narma

Vsaďte na krásný, měkoučký koberec Narma, který interiér úžasně zahřeje. Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule, kde už od roku 1992 vyrábí výjimečně stylové koberce. Koberce tak oblíbené, že se Narma řadí mezi špičky v oboru! Při své tvorbě tu kombinují léty nasbírané zkušenosti s nikdy nekončícími inovacemi, a co se designu týče, vsází především na zajímavé vzory.

Oboustrannost a krásné vzory

Tyhle koberce nejsou jen tak ledajaké! Jsou oboustranné a je jen na vás, který vzor si zamilujete a ozdobíte jím svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období? Jedna ze stran se vždy pyšní nadčasovými pruhy, ta druhá pak krásným, do detailu propracovaným vzorem. Obě strany barevně dokonale ladí.

Přírodní bavlna jako hlavní materiál

Hlavním materiálem každého kousku je pak vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).

Námi doporučený vzorovaný koberec Narma Luke

Nabízíme Vám jeden z nejkrásnějších vzorovaných koberců od značky Narma – koberec Narma Luke. Tento koberec má rozměry 140 x 200 cm, což ho předurčuje pro umístění do obývacího pokoje, ložnice nebo jiného prostoru, který si žádá útulnost a eleganci. Zelená barva koberce se skvěle hodí ke klasickým a moderním stylům bydlení, a jeho oboustrannost Vám umožní být kreativní. Pokud jste se rozhodli pro tento koberec, najdete ho na našem eshopu na adrese www.vybirejnabytek.cz.

Podložka pro protiskluzovou vlastnost

Upozorňujeme, že koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Závěr

Koberec Narma Luke je vynikající volbou pro každého, kdo chce dodat svému interiéru útulnost a eleganci. Zajisté si zamilujete jeho měkoučký povrch a krásné vzory. A pokud hledáte koberec na míru vašim představám, prohlédněte si i další varianty značky Narma.